Spoločenské šaty na mieru

Túžite po modely, ktorý nemá nikto iný okrem vás? 
V prípade záujmu ma kontaktuje na adrese eshop@janapistejova.com.

Ako vyzerá proces tvorby na mieru?

Po odoslaní dopytu vás spätne kontaktujem, porozprávame sa a dohodneme si termín prvej konzultácie.

Stretnutie

Poviete mi o svojej predstave. Spoločne sa porozprávame o vašich farebných prefereniách, nápadoch, či prípadných špeciálnych požiadavkách. Následne pripravím skicu modelu, s prihladnutím na všetky vopred stanovené aspekty a príležitosť, na ktorú majú byť šaty určené. Ak si skicu odsúhlasíme, dohodneme sa na termíne prvej skúšky. Prvá skúška je zvyčajne 3-4 týždne od prvého stretnutia, v závislosti od termínov dodania materiálov na objednávku.

1. Skúška

Na prvej skúške si vyskúšate svoj model (do prvej skúšky je to model). Kontrolujeme padnutie modelu, či všetko perfektne sedí, zohľadníme prípadne dodatočné požiadavky. Ak sa na tejto skúške rozhodneme vytvoriť zmenu, nie je problém to dodatočne urobiť. Šaty máte predsa na sebe prvýkrát a my stále ešte tvoríme.

 2. Skúška

V mnohých prípadoch hovoríme o finále už na druhej skúške. Ak vám všetko perfektne sedí, býva toto stretnutie zároveň dňom, kedy si svoje šaty odnesiete domov. Ak sa vám od prvej skúšky trocha zmenila postava, prípadne chcete zmeniť nejaké drobnosti, vytvoríme tieto zmeny maximálne do týždňa.

Cena

20003000
120003000
10 položiek celkom
Späť do obchodu