Slovenky pre Ukrajinu

Casual Femme Fatale 

Slovenky pre Ukrajinu


Prečo Slovenky pre Ukrajinu? Pretože som žena, ktorá môže ráno vstať, v pokoji si vypiť kávu a venovať sa životu, práci, rodine. Keď si predstavím, že len pár kilometrov odo mňa už ženy túto možnosť nemajú, je mi smutno. Pár kilometrov od Slovenska ženy bojujú o prežitie a modlia sa za životy svojich manželov či otcov. 

Každá žena si zaslúži cítiť sa nielen elegantne, ale i v bezpečí. Preto som sa rozhodla darovať výťažok z predaja tejto kolekcie na humanitárnu pomoc pre ukrajinské ženy a deti utekajúce pred vojnovým konfliktom. 

Zoznámte sa s kolekciou, ktorá obsahuje ležérne, nonšalantné kúsky s potrebnou dávkou elegancie. Materiál modelov je príjemný na dotyk, dostatočne pevný a strečovo stabilný. Elastický štýl à la bandáž krásne zovrie a tvaruje postavu. Kolekcia je špecifická svojimi neohraničenými možnosťami v stylingu a ja verím, že sa vám bude nosiť úžasne. 

 

18 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie